Postmodern koala?

Sevgili okuyucular, ben koala. Evet, aynen tahmin ettiğiniz gibi çok uykucu olmamdan dolayı, bu isim bana kardeşim tarafından takıldı ve sonra biz bu ismi bayağı sevdik. Üzgün koala, tembel koala, şapşal koala gibi günlük modlarımı da artık bu şekilde ifade ediyoruz.

Peki neden postmodern? Orası biraz karışık. Şimdilik sanata ilgim büyük diyelim, bir sonraki yazımda postmodernizmi detaylı konuşunca hayran olduğum noktaları siz de benimle keşfedeceksiniz.

Bu blogda sizlere kendi ilgi ve merakımdan kaynaklı araştırdığım konular hakkında yazılar yayınlıyor olacağım. Biraz da kendime ileride dönüp bakınca zamanında neler üzerine kafa yormuşum, neler dikkatimi çekmiş görmek için. Konular sanat, şarap, edebiyat ve dünya kültürleri çerçevesinde olacak gibi ama araya günlük farklı konular da gelebilir tabii bakalım. Bilgilendirme gibi bir hedefim yok açıkçası daha çok sohbet gibi, okurken kahvenizi yudumlayıp benimle beyin fırtınası yapabilir veya umuyorum ki ilginizi çeken detaylar bulabilirsiniz.

Ee o zaman renk!